Advance Acoustic X-FTB01

Doporučená ponuka L-E.SK

Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 339 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma91 % • 991 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma95 % • 862 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Trinásty.sk

• Jednoduchá inštalacia (len vsunutie do určeného konektora).
    • Prenos som skúšal a bol bezproblémový .

Kúpil som si tento výrobok dodatočne k integrovanému zosilňovaču Advance Acoustic X-i105. Neviem posúdiť či je výrobok skôr drahší alebo lacnejší, kupoval som ho na odporúčanie výrobcu zosilňovača, takže nebol dôvod vyhľadávať iné podobné produkty. Prepojenie a ovládanie z mobilným zariadením je intuitívne a jednoduché. Čo sa týka kvality, tak tá je taká ako som očakával. Na porovnanie som použil napočúvanú dynamickú skladbu MP3. Naprv cez bluetooth a potom priamo cez USB cez X-CD5 (CD prehrávač ktorý podporuje prehrávanie MP3 cez USB vstup). Rozdiel bolo poznať v neprospech bluetooth, to sa dalo čakať, no prenos bol aj tak dostatočne kvalitný aj pre náročného používateľa. V každom prípade kúpu produktu odporúčam ako v hodný doplnok.

Produkt nemá žiadne parametre.

Advance Acoustic X-FTB01 Bluetooth modul pre Advance Acoustic integrované zosilňovače X-i125, X-i105 X-i75 • Uvedená cena 1.€ platí len pri kúpe spolu so zosilňovačom Advance Acoustic X-i105 • Podpora kodeku aptX CD kvalita – AAC; 48 kHz / 24 bitový výstup • Priami výstup do zosilňovačov • THD: 0,003% pri 1kHz • Odstup signál/šum 95dB • Frekvenčný rozsah 20Hz - 20kHz • Dosah do 10 m

Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 775 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 514 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Trinásty.sk

• Jednoduchá inštalacia (len vsunutie do určeného konektora).
    • Prenos som skúšal a bol bezproblémový .